30 Nisan 2012 Pazartesi

BANKASYA'DA SONA DOĞRUBankasya 1. Ligde 32. hafta geride kaldı ve ligde matematiksel olarak ilk iki mücadelesi veren 5 takım bulunuyor.

Lider Elazığ bu hafta düşmeme mücadelesi veren T. Linyit'e 1-0 mağlub olarak, takipçisi Kasımpaşa'nın kazanması ile aynı puanda haftayı kapattılar. İki Ege takımının karşı karşıya geldiği Denizli-Akhisar maçında gol düellosundan galip çıkan Akhisar 1 puan geriden lideri takip ediyor. Konya ise kendi evinde Adana'ya mağlub olarak büyük fırsatı tepti; bu maçtan alıncak 3 puan Konya'yı liderlik koltuğuna oturtacaktı..

Bolu ise deplasmanda yine rahat oyununu sürdürdü ve İzmir'de Karşıyaka'yı devirdi. Bu sezon İzmir takımları yine fiyasko..

Antep BB yine bildiğimiz gibi, 6-7 sezondur bu ligde ve tam bir orta sıra takımı.. Fakat bu sezon düşmemeye oynadılar diyebiliriz, bitime 2 maç kala en az 1 puan aldıkları taktirde ligde kalacaklar.

Geçen sezonun renkli takımı Linyit'de düşmemek için debeleniyor adeta. Sakarya eski günlerinden çok uzak ve önümüzdeki sezon bu ligde göremeyeceğiz onları.. Denizli ise Bankasya'ya düştüğünden beri bir türlü toparlanamadı. Güngören zaten bu ligin takımı değil..

Önümüzdeki haftalarda Bankasya play-off'u izleyeceğiz Süper Lige çıkan 3. takım kim olacak acaba...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşünceleriniz bizim için değerlidir, düşüncelerinizi yorum şeklinde paylaşabilirsiniz.

Google hesabınız yok ise, yorumlama biçimi bölümünden "Adı/URL" seçeneği ile yorum bırakabilirsiniz.